Programa

DILLUNS, 13 d’agost

11.00h – Presentació d’inici Festival.
              LLOC: Pl. Esglèsia (1)
11.30h – Taller d’Arquitectura Estructures recíproques i experiments amb tancaments. Eines per a l’autoconstrucció. A càrrec de: Coop d’Era
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

11.30h – Espectacle infantil amb màgia i animació musical de “Tager Animacions, Espectacles i Diversions”
             LLOC: Pl. Safareig. (11)

13.00h – Live set/dj set de dub reggae roots Dj: Echorek 
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

14.00h – Dinar amb Gaspatxo i Fideuà  
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

16.00h – Taller de Graffiti Detz Creacions  
             LLOC: Pl. del Mural (10)

17.00h – Animació de carrer amb l’Esperanceta  
             LLOC: Itinerant

18.00h – Concert de soprano i guitarra – Indira Ferrer Morató i Mauricio Campos Poblete
             LLOC: Lo Taller (22)

20.00h – Dansa a càrrec de Gaia
             LLOC: Prat Vilamur (23)

I DURANT TOTA LA TARDA MÚSICA I ESPECTACLES DE CARRER. amb: UDO · Roser Ràfols · Iris · Jesús García

21.00h – Platets de degustació i bona música per sopar
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)
23.00h – Performance còmica i aeri amb Ntelades
             LLOC: Pl. Esglèsia / Era (1)

00.00h – Concert amb: La Fulla Kaduka (rock, hard rock, punk, ska, reggae, jazz o latin)
             LLOC: Pl. Esglèsia(1)

02.00h – Live set/dj set de dub reggae roots amb Dj Echorek
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

DIMARTS, 14 d’agost

11.30h – Taller infantil de pintura “Bitxus i Cuques” a càrrec de Cintapintanúvols
             LLOC: Espai Infantil (2)

12.00h – Subhasta d’obra d’art dels artistes participants  
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

16.00h – Cançons tradicionals acompanyada de ron cremat amb La Banda del Peirot
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

18.00h – Espectacle de màgia còmica “Els Dons de les Dones” de la companyia Poker de Iaies ç
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)

20.00h – Cloenda Festival amb concert de Tirapajazz  
             LLOC: Pl. Esglèsia (1)